WhatsApp
Bizi Arayın

Uzm.Dr. Eda Mersinlioğlu

Uzm.Dr. Eda Mersinlioğlu

Uzm.Dr. Eda Mersinlioğlu, siz değerli hastalarına doğallık ve güzellik katmak için büyük bir hevesle kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Eda Mersinlioğlu
Yıllık Tecrübe
0

Özgeçmiş

2008 Yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Daha sonra uzmanlık eğitimini Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi (yeni ismi Prof.Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi) Acil Tıp Muayenehanesinde Acil Tıp Uzmanı olarak tamamlamıştır. Zorunlu hizmetinde Kütahya Simav Devlet Hastanesi ve Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesinde Acil Sorumlu Uzman Hekim olarak çalışmıştır.

Mezoterapiye ve Medikal Estetik uygulamalarına olan ilgisi çalıştığı süre boyunca güzelliğe ve güzelleşmeye olan merakıyla başladı. Medikal estetik uygulamaları ile ilgili eğitimlere katılmaya, yayınları takip etmeye başladı.

Medipol Üniversitesinden mezoterapi sertifikasını aldı. Yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle ameliyatsız yüz ve vücut gençleştirme uygulamaları, altın oran uygulamaları yapmayı, antiaging (yaşlanma karşıtı) uygulamaları, çeşitli ilaç ve ürünlerle cilt içi enjeksiyonlar yaparak, hızla gelişen yeni teknolojileri, yeni ürünleri ve uluslararası çalışmaları da takip edip kıyaslayarak siz değerli hastalarına doğallık ve güzellik katmak için büyük bir hevesle kendi muayenehanesinde uyguluyor.

Göz Altı

Youtube Kanalımız

Size işlemlerimiz hakkında daha fazla bilgi sunabilmek amacıyla videolar hazırladık. Tüm videolarımıza erişmek için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.